SEINAKALENDER
MINIMAL

''MINIMAL'' on kena tänapäevane seinakalender!
Kalender on A4 (21x29.7cm) ja A3 (29.7x420cm) mõõdus.
Vähese vaevaga saame toota ka suuremates mõõtudes.

Kalendri teeb eriliseks kuufaaside info ja minimalstlik kujundus. Miks mitte lisada ülaossa igale kuule näiteks mõni tark vanasõna või -ütlemine.

See kena must-valge kalender sobib hästi koju, kontorisse või koostöö-partneritele kinkimiseks. Kalendrit saame toota erinevate välimustega. Kalender koosneb esi- ja tagakaanest ja sisust. Kalendrit saame trükkida ühe- või kahepoolselt, see mõjutab ka kalendrite lõpphinda.  

Kombineeri omanäoline kalender!

Kombineerides erinevaid pabereid ja kujunduselemente on tulemuseks omanäoline ja kordumatu kalender. Toome allolevalt lühidalt välja valikud, mida saab kalendrite puhul kasutada. Kohapeal saab näha ja katsuda umbes 200 erinevat paberit. Pabereid on võimalik ka sisse osta, kuid kogused on suured ning tellimuse maht peaks katma paberite sisseostu.

KAETUD PABERID ehk läikivad- või poolläikivad paberid paksustes 150- ja 250g/m2.
KATMATA PABERID ehk matid valged-, loodusvalged- ja taaskasutatud paberid paksustes 120g, 130g, 140g, 170g/m2.
KARTONGID ja PAPID erinevates värvitoonides ka metallikud, siledad või struktuursed ning paksustes 220g, 230g, 250g, 300g, 340g, 360g, 400g.
SPIRAALID KÖITMISEKS valged, mustad ja hõbedased spiraalid.

Alates kogusest 10tk saame kalendreid köita ka liimköites ja lehed on rebitavad. siis teeme kalendri ülaossa augu riputamiseks.

Muudame- või lisame kujundusse!

Kalendrisse saame lisada Teile olulised kuupäevad, fotod, logod ja muud graafilised elemendid.


KALENDRITE HINNAPÄRING


FAILINÕUDED


KUJUNDUSTEENUSED