KLEEBISED JA ETIKETID 

Kleebised sobivad ustele, akendele, toodetele, pakenditele ja muudele pindadele

Trükitud kleebiseid saab kasutada erinevatel eesmärkidel.

Mõned näited, kus ettevõtted trükitud kleebiseid kasutavad

Tooteetiketid võivad sisaldada olulist teavet toote kohta, nagu tootenimi, brändi nimi, toote omadused, koostisosad ja säilivusaeg.

Trükitud kleebiseid kasutatakse oma toodete pakendamiseks ja kaunistamiseks. Pakendikleebised võivad sisaldada tootenime, brändi nime, logot, turvateavet või muud olulist teavet.

Kleebisele saab trükkida ettevõtte logo, sõnumeid või muud olulist teavet, mida soovitakse potentsiaalsetele klientidele edastada. Reklaam
kleebised võivad olla erineva suuruse ja kujuga, sõltuvalt sellest, kus neid kasutatakse.

Trükitud kleebised kasutatakse ka sõidukite kaunistamiseks ja identifitseerimiseks. Sõidukikleebised võivad sisaldada ettevõtte logo, kontaktteavet, reklaamsõnumeid või muud olulist teavet. Need kleebised võivad olla erineva suuruse ja kujuga, sõltuvalt sellest, millist tüüpi sõidukit kaunistatakse.

Kleebiseid tellitakse ja kasutatakse erinevate objektide identifitseerimiseks, nagu näiteks seadmed, tööriistad ja muud vahendid. Kleebised võivad aidata objekte tuvastada ja vähendada varguse või kadumise riski.

Seega võib öelda, et kleebiseid kasutatakse erinevatel eesmärkidel, alates toodete märgistamisest ja kaunistamisest kuni reklaami ja identifitseerimiseni.

Trükime paber- ja vinüülkleebiseid, mis sobivad sise- ja välitingimustesse.
Kleebiseid on võimalik toota erikujuga - vinüülkleebised saame välja lõigata etteantud lõikejoonte järgi (nt ring, süda, tekst jmt). Võimalik trükkida kleebiseid erinevates toonides, efektsemaks lahenduseks ka kuldsele ja hõbedasele materjalile. Samuti saab valida kleepsule läikiva või mati viimistluse.

Esita päring

PABERKLEEBISED

VINÜÜLKLEEBISED JA TOOTEKLEEBISED