NIMESILDID 

Trükitud nimesiltide ajalugu ulatub tagasi antiikaega, kui nimesilte kasutati näiteks sõdalaste tunnustamiseks või kaupmeeste nime kandmiseks nende müügiletile.

Keskajal kasutati nimesilte aristokraatide puhul, kes sageli reisisid ning pidid tutvustama ennast võõrastele.

Näiteks 16. sajandil hakati trükkima ka ametinimetusi, mida võisid kanda ka mitteametlikult tegutsevad käsitöölised ja kaupmehed ja 17. sajandil hakkasid trükitud nimesildid muutuma populaarseks ka äriringkondades, eriti Londonis. 
18. sajandil muutusid trükitud nimesildid järjest kättesaadavamaks ning neid hakati kasutama üha laiemalt ka tööstuses ja teenindussektoris.

Tänapäeval kasutatakse trükitud nimesilte erinevates kontekstides, sealhulgas äris, koolides, konverentsidel ja seminaridel, meditsiiniasutustes ning ka spordiüritustel.

Millist lisandväärtust võiksid luua tänapäeval trükitud nimesildid.

Trükitud nimesildid annavad professionaalse välimuse ja aitavad tekitada usaldusväärsust nii ettevõtte kui ka üksikisiku jaoks. Samuti aitavad nimesildid luua positiivset esmamuljet, mis võib tulevikus kaasa tuua uusi ärikontakte.

Trükitud nimesildid aitavad lihtsustada suhtlust ja identifitseerida inimesi töökeskkonnas, konverentsidel ja muudel üritustel. See võimaldab ka lihtsamat ja kiiremat suhtlust, nimesiltide abil on kergem meelde jätta inimeste nimesid ja ametikohti.

Kui on tarvis kontrollida juurdepääsu konkreetsetele aladele, hoonetele jne. aitavad trükitud nimesildid tuvastada isikuid, suurendades sellega turvalisust.

Trükitud nimesildid on suhtelisest soodne investeering, sest annab suurepärase võimaluse tõsta töötajate ja klienditeenindajate professionaalsuse taset teiste ees.

Brändi tuntuse suurendamisel ja reklaamimisel võiks kasuks olla ettevõtte logo, mis tekitab rohkem usaldust ettevõtte vastu!

Meie teenuste hulka kuuluvad järgmised trükiteenused:
- kaelakaardid;
- rinnasildid;
- nimekaardid lauale. 

Mõistagi saate valida koguse ja sildi mõõdud. Kõiki kaarte on võimalik personaliseerida (eristades erinevate elementidega - värvitoon, paberivalik, lamineerimisvõimalus). Lauale paigutatavate nimekaartide puhul on olemas lai valik efektseid ja samal ajal ka praktilisi pabereid. Jagame rõõmuga personaalseid nõuandeid!

Personaliseerimiseks (nt nimi ja/või asutuse nimi) palume saata exceli faili vali loeteluga.MUUD TRÜKISED