5 PÕHJUST, MIKS VALIDA LASTE ENDI ILLUSTREERITUD LÕPURAAMAT

Lasteaia lõpetamine on oluline sündmus nii laste kui ka vanemate elus, mida tasub tähistada ja jäädvustada. Lasteaia lõpuraamat on ideaalne lahendus, mis aitab meenutada lasteaiakaaslasi ning lõbusaid seikasid lasteaiaelust veel pikalt.

Laste enda illustreeritud lõpuraamatud on ainulaadsed, need aitavad jäädvustada autentset lugu ja pakuvad lapsele väärtuslikku õppimiskogemust. Loe allpool, miks on just laste endi illustreeritud raamat parim valik!

1. Isiklik lähenemine. Kui lapsed oma lõpuraamatuid ise illustreerivad, lisavad nad raamatule isikupära. Illustratsioonid ei pruugi olla täiuslikud, kuid need on ainulaadsed ja erilised - see laste kujutlusvõime ja loovuse tulemus.


2. Sentimentaalne väärtus.
Laste loodud raamatud on vanemate või vanavanemate jaoks sentimentaalsed, kuna need dokumenteerivad lapse elu ja verstaposte. Lapse enda loodud ja illustreeritud raamat lisab kahtlemata isiklikumat väärtust.

3. Enesekindluse suurendamine. Lapsed, kes illustreerivad oma fotoraamatuid, arendavad enesehinnangut ja saavad enesekindlus juurdet, nähes, kuidas teised tema tööd hindavad ja väärtustavad.

4. Õppimine. Fotoraamatu tegemine arendab lapse kirja- ja kunstioskust, mõtete formuleerimise oskust, loovust ja palju muud. Lapsed, kes võtavad osa lõpuraamatu valmimise protsessist, arendavad oma oskusi palju põhjalikumalt, kui lihtsalt valmis kujundatud raamatut hiljem lehitsedes.


5. Suhtlemine. Raamatu loomise protsessis õpivad lapsed visuaalselt suhtlema ning oma lugusid ja emotsioone teistega jagama. See on võimalus õpetada lastele lõbusalt ja loominguliselt olulist jutuvestmisoskust.

Lasteaia lõpuraamatut tellid vaid üks kord elus - vali selleks parim lahendus ja usaldusväärne trükikoda!


Vastused puuduvad

Email again: