ROLL-UP'IDE TRÜKK 

Trükitud roll-upid on tellimiseks mõistlik valik mitmel põhjusel.

Esiteks pakuvad nad professionaalset ja silmapaistvat viisi oma ettevõtte või sõnumi esitlemiseks messidel, konverentsidel või muudel üritustel. Need atraktiivsed visuaalid võivad köita tähelepanu ja meelitada potentsiaalseid kliente. Teiseks on roll-upid lihtsad ja kiired paigaldada ning kokku panna, mis muudab nende kasutamise mugavaks ja paindlikuks. Kolmandaks on roll-upid kergesti transporditavad ja hoiustatavad, mistõttu saab neid kasutada mitmetel erinevatel üritustel ja asukohtades. Neljandaks võimaldavad trükitud roll-upid luua kohandatud ja brändiga kooskõlas oleva disaini, mis aitab tugevdada ettevõtte identiteeti ja sõnumit.
Kokkuvõtlikult võivad roll-upid olla kulutõhus viis reklaamida, kuna need on suhteliselt odavad võrreldes mõne muu trükireklaami või stendiga. Kokkuvõttes on trükitud roll-upid praktilised, tõhusad ja paindlikud vahendid ettevõtte reklaamimiseks ja brändi esitlemiseks üritustel.

Pakume kõrgekvaliteedilist trükiteenust ning vajadusel saate ka kujunduse meie juurest tellida. 

Tellides roll-upi, anname kaasa mehhanismi, mille abil stendi korduvalt üles panna. Samuti on komplektist tugevast riidest kandekott, mis kaitseb roll-up'i ja selle mehhanismi, ning muudab transpordi mugavamaks. 

Roll-upide valikud täiendamisel, saate edastada oma soovid ja pakume Teile sobiva lahenduse!

ESITA TRÜKIPÄRING VÕI TELLIMUS

ÜHEPOOLNE ECO

ÜHEPOOLNE WALLIS

KAHEPOOLNE BORA

KAHEPOOLNE ECO