PABERFOTODE TRÜKK 

Trükime vastavalt teie vajadusele kvaliteetsed fotod värviliselt või must-valgelt!
Fotode trükiks kasutame kvaliteetseid Canoni ja Mitsubishi fotoprintereid.
Lisaks paberfotodele trükime ka fotokapasid ja fotolõuendeid.


Miks tellida fotosid ja millist väärtust loovad trükitud fotod võrreldes digitaalsete fotodega?


Fotode tellitakse erinevatel põhjustel.

Mälestuste säilitamiseks - Fotode tellimine võib olla viis säilitada erilisi hetki ja mälestusi, mida soovitakse aastate jooksul säilitada. Võib tellida paberfotosid, raamitud fotosid või fotoraamatuid, mis on suurepärased kingitused endale või lähedastele.

Kvaliteet ja kestvus - Fotode tellimine tagab, et kõik olulised hetked jäävad eluks ajaks säilima. Fotode trükkimine spetsiaalsetel fotopaberitel, kasutades parimaid trükitehnoloogiaid tagab suurepärase kvaliteedi ja vastupidavuse, mis võimaldab fotodel kesta kauem kui digitaalsed fotod.

Loovuse väljendamiseks - Fotode tellimisel on palju võimalusi loomingulise väljenduse ja isikupära näitamiseks. Fotod võivad olla suurepäraseks viisiks väljendamaks oma stiili ja isikupära ning näitamaks oma loovat külge.

Väljatrükitud fotodel on mitmeid väärtusi, eriti võrreldes digitaalsete fotodega.
Paberfotode trükkimine annab fotodele füüsilise olemasolu ja võimaldab neid kergesti kasutada, kuvada ja jagada lähedaste ja sõpradega. Fotoalbumite või raamide kasutamine fotode kuvamiseks võib olla suurepärane viis nende suurepärase kuvamiseks ja säilitamiseks. Lisaks pakuvad paberfotod paremat kvaliteeti ja kestvust ning võivad olla parema resolutsiooniga kui digitaalsed fotod, mis võivad kaotada kvaliteeti või muutuda aja jooksul halvemaks. Seega võib kindlalt väita, et fotod on suurepärane viis oma mälestuste säilitamiseks, loomingulisele poole esile toomiseks ja unustamatute hetkede talletamiseks.

10x15cm FOTOD

A5 FOTOD

A4 FOTOD

A3 FOTOD

A2 FOTOD

A1 FOTOD

A0 FOTOD