FOTOKAPAD

Fotokapa on kerge vahtplastplaat, millele on kleebitud foto. See on kaunis ja originaalne sisustuselement siseruumidesse või infokandja esitlustel. Fotokapa on originaalne kingitus igaühele!

Vahtplaadi fotode kasutusvõimalused on mitmekesised, alates sisekujundusest kuni turunduse ja reklaamide loomiseni. Fotokapad on suurepärane võimalus fotode kuvamiseks kodus, kontoris, näitustel jne.

Fotokapade kasutusvaldkonnad

Vahtplaadi fotode (FOTOKAPA) kasutusvaldkonnad võivad olla väga mitmekülgsed, kuna neid saab kasutada nii sisetingimustes kui ka välitingimustes.


Mõned levinumad kasutusvaldkonnad on

Reklaam ja turundus - Vahtplaadist (KAPA) võib valmistada välireklaame, silte, bännereid, väljapanekuid, suunaviitasid, infotahvleid ja palju muid kohti, kus võib olla oluline kasulik naid kasutada.

Sisustus - Vahtplaadile võib trükkida fotosid, graafikat, motiveerivaid lauseid, mis sobivad nii kodu kui ka bürooruumide seinadele.

Sündmuste kujundamine - Vahtplaadid võivad olla dekoratiivse elemendina kasulikud näiteks pulmades, sünnipäevadel, äriüritustel jms.

Õppevahendid - Vahtplaadist saab valmistada erinevaid õppevahendeid, mis sisaldavad illustratsioone, graafikat ja fotosid.

Kunstiprojektid - Vahtplaadi materjal sobib ka kunstiprojektidesse, kus kasutatakse eri tehnikaid, nagu kratseerimine, raster või mosaic.

Fotokapade tootmisel kasutame kombineeritud tehnoloogiat - prindime fotod professionaalsete Canon seadmetega, mis tagab kõrgkvaliteedilise fototulemuse ja seejärel kleebime foto plaadile.
Vastavalt mõõtudele ja vajadusele saame kasutada 6, 8 ja 12 värvilisi trükiseadmeid, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma fotograafi vajadused.

Vahtplaat fotode lõppviimistluse võimalused - matt, poolläikiv ja läikiv.

Tutvu ka teiste fototoodete ja teenustega
Paberfotod
Fotolõuendid

Lisainfot resolutsioonide jms kohta leiad siit.

Kui otsid hea kvaliteediga fotosid, siis üks tore leht, kust saab hea kvaliteediga fotosid otsida ja alla laadida on https://unsplash.com/ 

NB: Ära unusta lisada autorile like!