FOTOLÕUENDID

Fotolõuendile trükitud foto muutub tõeliseks kunstiteoseks!

Fotolõuend on lõuendi kangale trükitud foto, mis on tõmmatud puidust alusraami peale. Fotolõuend on ideaalne sisustuselement siseruumidesse. Lisaks on see originaalne ja kauakestev kingitus lähedastele või kolleegidele.

Prinditud fotolõuendite kasutusvaldkonnad

Fotolõuendite kasutusvaldkonnad on väga einevad:

Kodu kaunistamine - fotolõuendid on suurepärased võimalused, et lisada värvi ja elavdada tühje seinu kodus. Ka pere- ja reisifotode printimisega võib oma kodus erilist meeleolu luua.

Äri- ja turundus - kaubanduslikult kasutatakse fotolõuendeid näiteks reklaami eesmärgil, kauplustesse müügisalongide kaunistamiseks, messide ja väljanäituste kaunistamiseks. Oma fotolõuendit saab kohandada oma ettevõtte vajaduste ja stiiliga.

Kunstiteosed - fotograafid ja kunstnikud kasutavad fotolõuendeid tavaliselt just kunstiteoste printimiseks, luues kaunid, kunstilised tööd, mis mahuvad näitusruumis, kodu- ja bürooplatvormil, muuseumis.

Mälestuste säilitamine - fotolõuendid on ideaalsed, et talletada erilisi hetki elus, sünnipäevi, pulmi, lapse sünnipäevi, beebifotosid ja palju muud.

Fotograafia ja graafika - fotolõuendeid kasutatakse ka fotograafide ja graafikute piltide printimisel, muutes need suuremad, õhulised ja näha omal erilisel viisil.

Fotolõuendite trükkimiseks kasutame professionaalseid 8 tindiga Canon fotoprintereid, mis on tuntud oma kõrge resolutsiooni 2400dpi x 1200dpi, erksate ja UV kindlate värvide poolest.

LUCIA EX pigmenttintide süsteem tagab erksate värvidega kauni ja täismati tulemuse.
Täiendava punase, sinise, kollase, musta ja hallide tintidega saavutatakse silmapaistvad ja tõetruud punased, oranžid, sinised, helesinised ja hallid toonid. Seetõttu sobivad meie seadmed väga hästi väljapaistvate ja mõjukate trükiste loomiseks.

Raamina kasutame 4cm laiusega tugevat liimpuitu, mis tagab raami kauakestva vastupidavuse (raam ei tõmba kõveraks ega propellerisse).

Tutvu ka teiste fototoodete ja teenustega

Paberfotod

Fotokapad


Otsid hea kvaliteediga fotosid?

Üks tore leht, kust saab hea kvaliteediga fotosid otsida ja alla laadida on https://unsplash.com/ 

NB: Ära unusta lisada autorile like!