Tere tulemast meie unikaalsesse kunstigaleriisse!


Avasta meie hoolikalt valitud kollektsioon, kus leiad maailmakuulsate kunstnike meistriteosed, taaselustatud kõrgekvaliteedilistel lõuenditel, fotokapadel, paberitel, pusledel ning soovi korral isegi rõivastel. Iga reproduktsioon on loodud, et pakkuda silmailu ning tuua kunstihuviliste kodudesse ja kontoritesse tükike ajalugu.


Meil on au pakkuda teile valikuid sellistelt suurkujudelt nagu Albrecht Dürer, Claude Monet, Vincent van Gogh, Leonardo da Vinci, Paul Cézanne ja paljud teised. Kollektsioon täieneb ja sisaldab ka eesti kunstnikke nagu Konrad Mägi ja Jaan Koort, pakkudes nii klassikalist kui kaasaegset kunsti.Lõuendireproduktsioonid

Meie lõuendireproduktsioonid on trükitud premium-kvaliteediga materjalidele, tagamaks terava pildikvaliteedi ja elavad värvid. Kasutame kaasaegseid trükitehnikaid, et edasi anda originaalteoste tekstuur ja sügavus, luues nii autentse kunstielamuse. Valikus on erinevaid suurusi ja raamimisvõimalusi, et leida iga ruumi jaoks sobiv lahendus.

Fotokapad
Meie fotokapad pakuvad modernset ja stiilset viisi kunsti eksponeerimiseks. Kerged, vastupidavad ja lihtsalt paigaldatavad fotokapad on suurepärane valik nii kodu- kui äripindadele. Kõrge resolutsiooniga trükk ja säravad värvid muudavad iga ruumi kaasaegseks ja pilkupüüdvaks.

Paber, pusled ja rõivad
Lisaks lõuenditele ja fotokapadele trükime kunstiteoseid ka paberile, pakkudes mitmeid viimistlusvõimalusi. Fännidele ja kingituseks sobivad pusled annavad võimaluse kunsti uutmoodi avastada. Samuti trükime soovi korral reproduktsioone rõivastele, võimaldades sul kanda endaga kaasa oma lemmikkunsti.


GALERIISSE