TEENUSED

Print Grupp on tunnustatud Eesti trükiettevõte, kus pakume kujundusteenuseid ja laia valikut trükiteenuseid eraisikutele, ettevõtetele ja asutustele.

Meie teenuste hulka kuuluvad digi- ja offsettrükk, suurformaattrükk ning mitmesugused viimistlustööd ja järeltöötlused.

Print Grupi digitrükiteenused võimaldavad kiiret ja tõhusat trükkimist ka väiksemate koguste puhul, samas säilitades kõrge trükikvaliteedi. Digi- ja offsettrükitehnoloogia võimaldab trükkida mitmesugustele materjalidele, sealhulgas paberile, kartongile, kleebistele ja muudele spetsiifilistele materjalidele. Suurformaattrükk on veel üks oluline teenusvaldkond, mida Print Grupp pakub. 

Pakume ka suurte formaatide trükkimist, nagu bännerid, plakatid, reklaamkleebised ja palju muud. Suurformaattrüki tooted sobivad nii sise- kui välitingimustes kasutamiseks. Teostame ka erinevaid viimistlustöid, sealhulgas lõikamist, voltimist, lamineerimist, köitmist ja muid viimistlusvõimalusi. 

Kokkuvõttes võiks öelda, et Print Grupp pakub laia valikut kvaliteetseid trükiteenuseid, mis on kohandatud vastavalt klientide vajadustele. 


Meie meeskond koosneb kogenud professionaalidest, kes pingutavad iga päev, et tagada Teie rahulolu ja kõrgekvaliteedilise teenuse.


Tutvu meie printimise-, koopia-, skännimise-, reklaampostituse-, köitmise-, lamineerimise-, kujundamise- ja teiste teenustega vasakpoolses menüüs.