TEENUSED 

Print Grupp on Eesti trükiettevõte, mis pakub erinevaid trükiteenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Ettevõtte teenuste hulka kuuluvad digi- ja offsettrükk, suurformaattrükk ning erinevad viimistlustööd.

Print Grupi digitrükiteenused võimaldavad trükkida väiksemaid koguseid kiiresti ja tõhusalt, samal ajal säilitades trükikvaliteedi kõrge taseme. Digi- ja offsettrükitehnoloogia võimaldab trükkida erinevatele materjalidele, nagu paber, kartong, kleebised ja muud.

Suurformaattrükk on Print Grupi teine oluline teenusvaldkond. Ettevõte pakub suurte formaatide trükkimise võimalust, nagu bännerid, plakatid, reklaamkleebised jne. Suurformaattrüki tooted on vastupidavad ja sobivad kasutamiseks nii sisetingimustes kui ka välitingimustes.

Print Grupp pakub ka erinevaid viimistlustöid, nagu lõikamine, voltimine, lamineerimine, köitmine ja muud. Need teenused aitavad tagada, et trükised on valmis kasutamiseks vastavalt kliendi soovidele.

Kokkuvõttes pakub Print Grupp laias valikus kvaliteetseid trükiteenuseid, mis on kohandatud vastavalt kliendi vajadustele. Ettevõtte meeskond koosneb professionaalidest, kes tagavad kliendi rahulolu ja kvaliteetse teenuse.Tutvu meie printimise-, koopia-, skännimise-, reklaampostituse-, köitmise-, lamineerimise-, kujundamise- ja teiste teenustega siin.

Soovime, et meie teenused looksid Teile väärtust!

PRINDITEENUSED

KOOPIATEENUSED

SKANEERIMISTEENUSED

REKLAAMPOSTITUS EESTIS

KÖITMISTEENUSED

LAMINEERIMINE

KUJUNDUSTEENUSED

RÕIVASTELE

KULLERTEENUS