REKLAAMPOSTITAMINE 

Trükised reklaampostitusteenusega Teie valitud postkastidesse!

Eestis on üle 525 000 postkasti ja 290 postituspiirkonna.


AADRESSIGA REKLAAMPOST

Aadressiga reklaam on teenus, mis hõlmab identse sõnumiga (v.a saaja nimi, aadress, identifitseerimisnumber ning muud teisendused, mis ei muuda sõnumi olemust) saadetisi, mille sisu, kaal ja mõõtmed on identsed.

Aadressiga reklaami puhul, palume edastada meile aadressbaas saajate nime ja aadressiga. Selleks palume aadressbaasi endale  alla laadida   ja edastada -> andres@printgrupp.ee 
Aadressiga reklaami puhul on võimalik pakkuda teile vastavalt aadressbaasile postitust teile sobivas piirkonnas. Reklaami saajate minimaalne arv on 100 adressaati.

Kui teil puudub vastav aadressbaas, siis on võimalik (sõltuvalt sihtrühmast) meil vastav aadressbaas osta, kuid sellisel juhul tuleks teil tasuda aadressbaasi maksumus ka juhul, kui te kannet tellida ei soovi. 

AADRESSITA REKLAAMPOST 

Aadressita reklaam on teenus, mis hõlmab identse sõnumiga saadetisi, mille sisu, kaal ja mõõtmed on identsed ning mis edastatakse kliendi poolt nimetatud piirkonda ja piirkonnas olevatele sihtrühmadele.

Aadressita reklaami on võimalik postitada järgnevatele sihtrühmadele: eraisikud, juriidilised isikud, kortermajad, eramajad, täispostitus (kõik eelnevad kokku). Aadressite reklaami saajate minimaalne saajate arv 1000.

REKLAAMPOST HARJUMAAL

REKLAAMPOST HIIUMAAL

REKLAAMPOST IDA-VIRUMAAL

REKLAAMPOST JÕGEVAMAAL

REKLAAMPOST JÄRVAMAAL

REKLAAMPOST LÄÄNEMAAL

REKLAAMPOST LÄÄNE-VIRUMAAL

REKLAAMPOST PÕLVAMAAL

REKLAAMPOST PÄRNUMAAL

REKLAAMPOST RAPLAMAAL

REKLAAMPOST SAAREMAAL

REKLAAMPOST TARTUMAAL

REKLAAMPOST VALGAMAAL

REKLAAMPOST VILJANDIMAAL

REKLAAMPOST VÕRUMAAL