LAMINEERIMINE

Lamineerime trükiseid kuni A3 formaadis

Lamineerimine on hea viis kaitsta trükiseid kulumise ja väliste tegurite eest. Lamineerimisega on võimalik saavutada täielik veekindlus, kui lamineerida trükis täielikult laminaadi vahele, kus laminaat ulatub üle trükise servade. Volditavate trükiste puhul on kasutame soonitavat laminaati soonimise ja topelt lamineerimisega. 
Kasutame kuumlamineerimise tehnoloogiat, mis tähendab, et  laminaat kuumutatakse trükisega kokku ning laminaat liimub tugevasti trükise ümber.

Lamineerime dokumente, silte, visiitkaarte, menüüsid, raamatu kaasi ja muid trükiseid formaadis kuni A3 (297x420mm)
Valikus on paksemaid ja õhemaid laminaate mati-, läikiva- või nahkse nn. soft-touch viimistlusega.

Läikiv laminaat on kõige soodsam ja see toob trükisest välja erksad värvid. Miinuseks on kriimumine ehk hõõrdumisel tekivad laminaadile kergemini kriimud.

Mattlaminaat sobib kõige paremini trükistele, mida kasutatakse aktiivselt nagu kataloogid, menüüd jms. sest laminaadil pole näha kasutamisel tekkivaid kriime. Miinuseks võib olla värvide mõningane tuhmumine.

Nahkne ehk nn. Soft-Touch laminaat sobib meie hinnangul trükistele, mille puhul on oluline edasi anda luksuslikumat välimust. Oleme kasutanud seda laminaati näiteks visiitkaartede ja erinevate luksuslikumate kataloogide, lookbookide, kutsete jms. trükiste puhul. Antud laminaadi miinuseks võiks lugeda mõnevõrra suurema näpujälgede ja rasva kiirem kinnitumine laminaadile tumedate pindade puhul.