KOPEERIMISE TEENUSED 

Osutame laia valikut kopeerimisteenuseid dokumentide, jooniste ja fotode kopeerimisel.

Dokumentide kopeerimine on oluline osa, olgu selleks sisemised dokumendid, aruanded, lepingud või muud olulised paberid. Kasutame kõrgtehnoloogilisi seadmeid, et tagada teie dokumentide täpne ja selge paljundamine.

Jooniste kopeerimine nõuab erilist tähelepanu detailide ja mõõtmete osas. Meie kogenud meeskond suudab paljundada teie jooniseid, plaane või projekte, tagades jooniste täpsuse ja kvaliteedi. Kasutades kõrgresolutsiooniga skannereid ja trükimasinaid ning täpset värvihaldust, suudame säilitada joonistes originaalse välimuse ja detailiderohkuse.

Fotode kopeerimine on ideaalne viis säilitada kallid mälestused mida saate jagada teistega. Meie trükikoda kasutab spetsiaalseid seadmeid, et anda teie fotodele täpsus ja detailide rohkus. Olgu need must-valged või värvilised fotod, väikesed või suured formaadid, meie meeskond suudab tagada fotode kõrge kvaliteedi ja detailide säilimise.

Meie trükikoja eesmärk on pakkuda teile parimat võimalikku kopeerimiskogemust dokumentide, jooniste ja fotode kopeerimisel. Meie meeskond on pühendunud personaalsusele, täpsusele, kvaliteedile ja kliendi rahulolule.DOKUMENDID

JOONISED

FOTOD