TRÜKISED

Oleme Teie usaldusväärne partner mitmekesistes trükilahendustes.

Blanketid 
Iga ettevõtte, asutuse ja eraisiku jaoks on oluline esitleda end professionaalselt. Meie blanketid on disainitud, et tagada teie dokumentidele usaldusväärne ja ametlik välimus.

Brošüürid
Jagage oma ettevõtte või asutuse teavet läbi informatiivsete brošüüride, mis haaravad lugeja tähelepanu ja edastavad sõnumi tõhusalt.

Dokumendi kaaned
Kaitsege olulisi pabereid ja dokumente stiilsete kaantega, mis peegeldavad teie organisatsiooni professionaalsust.

Flaierid
Levitage oma sõnumit efektiivselt flaieritega, mis on disainitud silmapaistma. Oluline turundustööriist nii ettevõtetele, asutustele kui ka eraisikutele, flaierid on suurepärane valik teavituskampaaniates ja ürituste reklaamimisel.


Fotod
Tõmmake pilke professionaalselt trükitud fotodega, mis toovad teie ettevõtte säravad hetked ja tooted esile. Ideaalne nii äriklientidele kui ka eraisikutele, meie fototrükised pakuvad kvaliteeti, millega jääte rahule.

Garderoobi numbrid
Sujuv sündmuse korraldus on võimalik tänu meie kohandatud garderoobi numbritele, mis on ideaalsed igale üritusele või asutusele.

Isekopeeruvad blanketid
Muutke oma igapäevane administratiivtöö efektiivsemaks tänu isekopeeruvatele blankettidele, mis on hädavajalikud kiire tempo ja täpsusega töökeskkonnas.

Joonised
Pakume ettevõtetele ja asutustele professionaalseid jooniseid, mis on ideaalsed tehnilisteks esitlusteks või projektide detailseks tutvustamiseks.

Kalendrid
Kohandatud kalendrid ei aita mitte ainult ajaplaneerimisel, vaid on ka suurepärased brändingu tööriistad igale organisatsioonile.

Kasutusjuhendid
Jagage olulist teavet selgete ja professionaalsete kasutusjuhenditega, mis on hädavajalikud toote mõistmiseks ja korrektseks kasutamiseks. Need on olulised nii tootjatele kui ka lõppkasutajatele, luues usaldusväärse ja kasutajasõbraliku brändikuvandi.

Kataloogid
Esitlege oma tootevalikut atraktiivsete ja informatiivsete kataloogidega, mis kutsuvad kliente tutvuma kogu teie pakutava valikuga. Kataloogid on ideaalsed tööriistad nii müügikohtumistel kui ka otsepostitustes, aidates ettevõtetel ja asutustel oma tooteid ja teenuseid tõhusalt turustada.

Kirja- ja märkmeplokid
Personaliseeritud märkmeplokid ja kirjapaberid ei ole mitte ainult praktilised, vaid ka suurepärased brändi tugevdamise vahendid.

Kinkekaardid
Pakkuge kliendile kingitust, mis jätab valiku neile, kasutades meie stiilseid kinkekaarte. Ideaalsed ettevõtetele ja asutustele, kes soovivad pakkuda paindlikkust ja samal ajal suurendada kliendilojaalsust.

Kleebised
Looge koheselt äratuntav brändiidentiteet kvaliteetsete kleebistega, mis jäävad silma ja peavad vastu. Täiuslik vahend tootebrändinguks või turunduskampaaniateks, meie kleebised on disainitud vastu pidama nii ettevõtete, asutuste kui ka eraisikute vajadustele.

Kutsed
Kutsuge kokku oma sündmuste külalised stiilsete ja isikupäraste kutsetega, mis kõnetavad nii eraisikuid kui ka ettevõtteid.

Kupongid
Tõstke oma müügikampaaniate tõhusust atraktiivsete kupongidega, mis innustavad kliente ostudele ja loovad püsivat kliendibaasi. Need on suurepärane vahend eripakkumiste ja allahindluste edastamiseks igas suuruses ettevõtetele ja asutustele.

Lauarääkijad
Suurendage nähtavust ja teadlikkust oma brändist lauarääkijate abil, mis on mõjusad visuaalsed tööriistad restoranides, üritustel ja koosolekuruumides. Ideaalsed igale organisatsioonile, kes soovib edastada sõnumeid otse sihtrühmale.

Menüüd
Serveerige oma restorani või ürituse menüü elegantselt, pakkudes külalistele meeldejäävat kogemust.

Nimesildid
Esitage oma meeskonna või ürituse osalejate nimed professionaalselt ja praktiliselt nimesiltide abil.

Plakatid
Kasutage plakateid tõhusaks sõnumi edastamiseks, olles suurepärane vahend nii ettevõtete sisekommunikatsiooniks kui ka avalikeks kampaaniateks.

Piletid
Disainige meeldejäävad piletid, mis mitte ainult ei taga pääsu sündmusele, vaid on ka väärtuslikuks mälestuseks.

Postkaardid
Saatke isikupärased tervitused postkaartide abil, mis kõnetavad saajat ja peegeldavad teie isiklikku või organisatsiooni stiili.

Rollupid
Tõstke esile oma brändi liikvel olles, kasutades rollupeid, mis on efektiivsed ja hõlpsasti paigaldatavad reklaamvahendid.

Raamatud
Kujundage ja trükkige oma raamatud meie abiga, et jäädvustada ja jagada oma lugusid ja teadmisi kõrgeima kvaliteediga. Meie raamatute trükkimise teenus sobib suurepäraselt kirjastustele, ettevõtetele ja haridusasutustele, kes soovivad oma sisu professionaalselt esitleda.

Sisustuspildid
Tõstke esile oma ruumi isikupära stiilsete ja kvaliteetsete sisustuspiltidega, mis on trükitud vastu pidama. Need on ideaalsed nii kaubanduskeskustele, kontoritele kui ka kodudele, lisades iseloomu ja elavust igale seinale.

Toote kataloogid
Tutvustage oma tooteid üksikasjalikult ja ahvatlevalt toote kataloogide kaudu, mis on hädavajalikud iga eduka müügistrateegia jaoks. Need on kasulikud tööriistad igasuguse suuruse ja sektori ettevõtetele, aidates klientidel teha teadlikke ostuotsuseid.

Töövihikud
Haridusasutused ja koolitusfirmad leiavad suurt kasu hästi kujundatud töövihikutest, mis on loodud õppeprotsessi toetama ja teadmiste kinnistamiseks.

Visiitkaardid
Jätke muljet esimesest kohtumisest alates kvaliteetsete visiitkaartidega, mis kajastavad teie ettevõtte professionaalsust. Need on olulised suhtlusvahendid igale professionaalile, olles tihti esimeseks sammuks suhete loomisel.

Voldikud
Jagage oma sõnumit kompaktselt ja mõjusalt voldikute kaudu, mis on suurepärane viis teabe kiireks edastamiseks. Need on asendamatud turundusmaterjalid erinevatele sihtgruppidele suunatud kampaaniates.

Ümbrikud
Viimistlege oma ettevõtte korrespondents kvaliteetsete ümbrikega, mis edastavad teie brändi kvaliteedi ja tähelepanu detailidele. Need on vajalikud igale organisatsioonile, kes soovib oma kirjavahetusele lisada professionaalse puudutuse.