DOKUMENDI KAANED

Enda kujundusega dokumendi kaasi on mõistlik tellida mitmel põhjusel.

Esiteks võimaldab need luua unikaalse ja isikupärase välimuse, mis aitab teie dokumentidel teiste seast silma paista.

Teiseks annavad enda kujundusega dokumendi kaaned teile täieliku kontrolli kujunduse üle, võimaldades teil esitleda oma brändi ja sõnumit täpselt nii, nagu soovite või millised on teie ettevõtte brändist tulenevad värvid, sõnumid ja muud olulised faktorid.

Kolmandaks võimaldavad enda kujundusega dokumendikaante tellimine luua professionaalse ja usaldusväärse mulje, mis tugevdavad teie ettevõtte väärtust.

Neljandaks võivad ka enda kujundusega dokumendikaaned olla turunduse ja brändi teadlikkuse mõttes olla kulutõhusaks võimaluseks, kuna saate need tellida vastavalt oma eelarvele ja vajadustele.

Dokumendikaaned loovad usaldusväärse ja esindusliku kuvandi ettevõttest või pakutavast teenusest ning kaitsevad dokumente määrdumise ja kortsumise eest.

Teie firma sümboolika või muu graafika trükitakse kartongile ning stantsitakse (lõigatakse) matriitsi abil välja vastavalt joonistele.
Tugevuse ja väärikuse lisamiseks saab kaaned lamineerida, lakkida ja tuua välja elemendid näiteks kohtlakiga.
Kohtlaki toone on erinevaid. Levinum efekt on mattlaminaadiga kaantel trükkida teatud elemendid üle läikiva kohtlakiga.

Soodsam viis on kasutada olemasolevaid stantsimatriitse või tellida endanäoline stants vastavalt enda soovidele, mida saab tulevikus korduv kasutada.

Tootmisprotsessi arvestades oleks mõistlik tellida dokumendi kaasi alates kogusest 200tk.


FAILINÕUDED

KUJUNDUSTEENUSED

MUUD TRÜKISED