LAUARÄÄKIJAD

Lauarääkijaid kasutatakse peamiselt ettevõtete ja organisatsioonide konverentsidel, kohtumistel, koolitustel, seminaridel ja muudel üritustel.

5 põhjust, miks tasub kaaluda trükitud lauarääkijate tellimist.

Bränditeadlikkuse tõstmine: Trükitud lauarääkijad võimaldavad teil tõsta oma bränditeadlikkust ja tutvustada oma ettevõtet suurele publikule. Lauda panemisel on rääkijal silma peal ettevõtte logo ja see aitab kohalolijatel tutvuda teie ettevõttega. 

Professionaalne ilme: Trükitud lauarääkijad lisavad professionaalse ilme teie ettevõtte üritustele ja annavad kohalolijatele aimu, et ettevõte on korralikult ette valmistunud. See annab hea mulje teie ettevõttest ja võib julgustada inimesi teie ettevõttega koostööd tegema. 

Võrgustumine: Trükitud lauarääkijad aitavad kohalolijatel võrgustuda ja suhelda omavahel. Kupongidel saab olla ruumi küsimuste jaoks, mis võivad aidata inimestel üksteisega paremini tuttavaks saada.

Praktiline kasutus: Trükitud lauarääkijad on praktiline ja kasulik esemeid ürituste ajal, sest kohalolijatel on võimalus kasutada neid märkmete tegemiseks või oluliste punktide märkimiseks.

Kohandatavus: Trükitud lauarääkijad võimaldavad teil kohandada lauarääkija kujundust vastavalt teie ettevõtte vajadustele ja eelistustele. Võite valida erinevate kujundus- ja trükitehnikate vahel ning lisada lauarääkijale vajaliku teabe, nagu ettekande teema, ajakava, kõneleja nimi jne

Tavapäraselt on lauarääkija küljemõõt 99x210mm või 140x297mm. See aga ei tähenda, et nii peabki olema, sest saame toota kliendi soovidele vastavaid lauarääkijaid.
Kui valida kahe või kolme küljega rääkija, siis siinkohal on võimalik valida endale sobiv mõõt. Kõiki laurääkijaid on võimalik ka lamineerida nii läikiva kui ka mati kilega.

Kordumatu ja lahe kujundus ja kvaliteetne trükk tõmbab tähelepanu ja lisab usaldusväärsust!

MUUD TRÜKISED