GARDEROOBI NUMBRID

Garderoobi numbreid kasutatakse erinevates valdkondades ja kontekstides, kus on vajadus organiseerida ja kategoriseerida esemeid.

Mõned valdkonnad, kus garderoobi numbreid kasutatakse

Moekauplustes ja rõivabrändides kasutatakse garderoobi numbreid riiete hõlpsaks identifitseerimiseks ja leidmiseks. See hõlbustab inventuuri jälgimist ja rõivaste korraldamist vastavalt kollektsioonidele või kategooriatele.

Hotellide garderoobides kasutatakse numbreid külaliste riiete ja pagasi korraldamiseks. Iga toa või külalise jaoks määratakse kindel number, mis aitab hotellitöötajatel hoida asjad korras ja tagastada need õigetele inimestele.

Suurtes tööstuslikes ja meditsiinilistes rajatistes, nagu tehased või haiglad, võivad garderoobi numbrid määrata töötajatele või patsientidele kuuluvad isiklikud esemed, rõivad või tööriided. See aitab tagada õigete asjade kiire leidmise ja haldamise.

Spordiklubides ja spordisaalides kasutatakse garderoobi numbreid spordivarustuse, riiete ja kottide hõlpsaks organiseerimiseks. Iga liikmele või külastajale võib määrata kindel number, et hõlbustada nende asjade eristamist ja leidmist.

Teatrite ja filmistuudiote garderoobides kasutatakse numbreid kostüümide, rekvisiitide ja tarvikute organiseerimiseks. See aitab hoida kõik vajalikud esemed korras ja kiiresti kättesaadavana, et tootmistöö sujuks tõhusalt.

Need on vaid mõned näited valdkondadest, kus garderoobi numbreid kasutatakse, kuid tegelikult võib neid rakendada igas olukorras, kus on vajadus asjade organiseerimise ja tuvastamise järele.

Garderoobi numbrite kujundamine ja trükk kiirelt ja kvaliteetselt! 

Pakume kvaliteetset ja kiiret garderoobi numbrite trükiteenust vastavalt kliendi soovidele. Trükime garderoobi numbreid must-valgelt või värviliselt, ühe- või kahepoolselt erinevatele kaetud- või katmata paberitele või toonpaberitele. Suurema vastupidavuse tagamiseks on mõistlik garderoobi numbrid lamineerida. Miks mitte trükkida garderoobi numbrid erilisele kartongile.
Tule meile külla või võta ühendust telefoni või emaili teel, nõustame garderoobi numbrite formaatide ja paberi valiku tegemisel.  


Fotol näidatud garderoobi numbrid on on trükitud kuldsele paberile, on mõõdus 40x80mm, riputamiseks varustatud 20mm auguga ning on lamineeritud paksu läikiva laminaadiga.