BLANKETID

5 põhjust, miks tellida ettevõttele enda sümboolikaga blankette

Brändingu tugevdamine - ettevõtte sümboolika lisamine blankettidele annab neile professionaalse ja korrektse ilme, mis edendab ja tugevdab ettevõtte brändi.

Unikaalsus - ettevõttele enda sümboolikaga trükitud blankettid on unikaalsed ja annavad ettevõttele konkurentsieelise.

Usaldusväärne maine - ettevõtte sümboolikaga blanketid annavad kliendile kindluse, et tegemist on usaldusväärse ettevõttega, millel on professionaalne suhtumine äritegevusse.

Maksimaalne efektiivsus - kasutades ettevõtte sümboolikaga trükitud blankette, saab andmete esitamise ja töötlemise täpsemini ja kiiremini tänu sellele, et need blankettid sobivad ideaalselt konkreetsesse ettevõttesse.

Kulusäästlikkus - ettevõtte sümboolikaga trükitud blankettid vähendab vajadust tellida eraldi trükiseid ja säästab raha, kuna neid on võimalik kasutada korduvalt.

Firmablankettide tootmine digitrükis ja ofsetis 5 erinevust?

Firmablankettide tootmise digitrükis ja ofsettrükis erineb põhiliselt tootmisprotsesside poolest.

Digitrükis kasutatakse elektroonilist andmeedastust, kus värvide kasutamine sõltub digitaalsete failide sisust ja trükkimine toimub laserite ja tahma koostöös.

Ofsetis kasutatakse aga füüsiliselt trükiplaati, kuhu kantakse valtside kaudu vesi + värv ning sealt edasi peegelpildis ofsettrükikummi pealt otse paberile.

Kvaliteet - Digitrükis saadakse kirkam tulemus kui ofsetis, sest trükivärviks olev tahm kantakse paberi pinnale, mis ei imendu paberi sisse.

Värvide hulk - Digitrükis on võimalik kasutada rohkem värve kui ofsetis, mille tõttu on suurem valikuvõimalus kujunduse ja disaini osas.

Formaat - Digitrükis on võimalik teha erineva suurusega ja vormidega firmablankette, ofsetis on aga formaadi valik mõnevõrra piiratum.

Hind - Ofsettrükis on sageli odavam kui digitaaltrükis, eriti suuremate koguste puhul. Ofsetitrüki ooteajad on jällegi pikemad. Kuid väikese kogusega trükiste puhul võib digitrükis olla parem ja ökonoomsem valik.