KIRJA- JA MÄRKMEPLOKKIDE TOOTMINE

Sümboolikaga märkmeplokkide tellimisel on mitmeid eeliseid.

Brändituntus - Sümboolikaga märkmeplokid võimaldavad teil kaasata oma ettevõtte või organisatsiooni logo või muu graafilise elemendi. See võib aidata suurendada brändituntust ja võimaldada teil oma sõnumit tõhusamalt edasi anda.

Kliendisuhted - Sümboolikaga märkmeplokkide jagamine võib olla suurepärane viis oma klientidega sideme loomiseks ja nende lojaalsuse tugevdamiseks. Kui teie kliendid kasutavad märkmeplokki, millel on teie logo, võivad nad tunda end teiega tihedamalt seotuna.

Praktilisus - Märkmeplokkide trükkimine enda sümboolikaga võimaldab teil luua praktilisi ja kasulikke kingitusi nii töötajatele kui ka klientidele. Märkmeplokid on igapäevaseks kasutamiseks hädavajalikud, nii et need on kingitusena alati teretulnud.

Reklaam - Sümboolikaga märkmeplokid võivad olla hea reklaamivahend, sest neid saab jagada erinevates sündmustes, nagu messid, konverentsid või muud ettevõtteüritused. Need võivad aidata teil tekitada tähelepanu ja meeldejäävust ning pakkuda oma ettevõtte kohta rohkem teavet.

Kuluefektiivsus - Sümboolikaga märkmeplokkide tellimine võib olla kuluefektiivne viis oma ettevõtte või organisatsiooni tutvustamiseks ja reklaamimiseks. Trükkimiseks on saadaval mitmesuguseid võimalusi, mis võimaldavad teil tellida just teie vajadustele vastava koguse ja kvaliteediga märkmeplokke.

Kokkuvõttes võib öelda, et enda sümboolikaga märkmeplokkide tellimine on tõhus viis brändituntuse suurendamiseks, klientidega suhete loomiseks, praktiliste kingituste tegemiseks, reklaamimiseks ja kuluefektiivseks turunduseks.Trükime  vajalikus koguses ja  kliendi soovidele vastavad  kirja- või märkmeplokid. 

Selleks soovitame enne tellimuse esitamist mõelda järgmistele asjadele:

- formaat (A4, A5, A6 või eriformaat);
- paber (õhem, paksem või hoopis erilise tekstuuriga - valik on lai!);
- köide (meie teenuste hulka kuulub metallspiraalköide, plastkammköide, liimköide ja klamberköide);
- kaaned (kas paksemad, õhemad või üldsegi ilma). 
 
Pöörduge ning teeme Teie idee teoks!FAILINÕUDED


KUJUNDUSTEENUSED

MUUD TRÜKISED