KINKEKAARDID

Trükitud kinkekaartide tellimine võib olla suurepärane viis suurendada teie ettevõtte müüki ja klientide rahulolu.

Siin on 5 põhjust, miks tasub kaaluda trükitud kinkekaartide tellimist:

Lojaalsuse suurendamine - Trükitud kinkekaardid võivad aidata suurendada teie klientide lojaalsust, sest need võimaldavad neil osta tooteid või teenuseid, mida nad soovivad. Kinkekaardid annavad klientidele vabaduse valida endale sobivaid tooteid või teenuseid ja võivad aidata neil oma ostude eelarvet paremini kontrollida.

Brändituntuse suurendamine - Trükitud kinkekaardid võimaldavad teil kohandada kinkekaarte vastavalt teie brändi stiilile ja sümboolikale, mis võib aidata suurendada teie ettevõtte brändituntust ja tuntust.

Potentsiaalsete klientide ligimeelitamine - Trükitud kinkekaardid võivad olla suurepärane viis uute klientide ligimeelitamiseks, kuna need võivad pakkuda teie ettevõtte toodete või teenuste proovimiseks tasuta kogemust.

Mugavus - Trükitud kinkekaartide tellimine on väga lihtne ja mugav. Print Grupp pakub kiiret ja professionaalset teenust, mis võimaldab teil oma kinkekaarte tellida lühikese aja jooksul.

Klienditeeninduse parandamine - Trükitud kinkekaardid võivad aidata parandada teie ettevõtte klienditeeninduse kvaliteeti, sest need võivad pakkuda klientidele mugavat võimalust oma ostude eest maksmiseks.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et trükitud kinkekaartide tellimine võib olla suurepärane viis oma ettevõtte müügi suurendamiseks, klientide rahulolu tagamiseks ja brändituntuse tõstmiseks. Trükitud kinkekaardid on kliendisõbralikud ja professionaalsed kingitused, mis võivad aidata teil saavutada oma ettevõtte eesmärke.

Kaartide trükkimisel lähtume kliendi soovidest ja vajadustest ning pakume erinevaid lahendusi nii trüki, formaadi kui ka paberi valikul.

Saame toota must-valget ja värvilist, ühe- ja kahepoolset trükki, volditavaid kaarte (nt avatavaid voldikuid või ainult keskelt volditavaid).
Lisaks aitame kaardid muuta unikaalseks - saame kinkekaarte nummerdada või lisada neile koodid. Personaalseks pöördumiseks saame lisada kaartidele nt nimed. Selleks palume saata nimekirja (excelis) nimedest/koodidest, mida kaartidel soovite näha.FAILINÕUDED


KUJUNDUSTEENUSED

MUUD TRÜKISED