KATALOOGID

Kataloogid moodustavad väga tähtsa osa olulise info edasiandmisel.

Kataloogide trükkimisel on mitmeid eeliseid digitaalsete kataloogidega võrreldes.

5 põhjust miks trükkida katalooge.

Kättesaadavus - Trükitud kataloogid on kättesaadavad kõigile, olenemata sellest, kas neil on veebilehele juurdepääs või mitte. See on eriti oluline neile, kellel ei ole juurdepääsu internetile või kes eelistavad paberkandjal materjale kasutada.

Parem lugemiskogemus - Paljudele inimestele on trükitud kataloogid lihtsamad lugeda ja kasutada kui digitaalsed kataloogid. Kataloogide füüsilisel lehitsemisel on midagi rahustavat ja rahuldust pakkuvat.

Praktilisus - Kataloogide trükkimine võimaldab klientidel neid lihtsalt kaasa võtta, hoida ja lehitsta vastavalt vajadusele. Nad saavad kataloogi hõlpsalt käekotti või -kotti panna ja kätte võtta, kui nad soovivad midagi uut osta või midagi kindlat leida.

Brändituntus - Trükitud kataloogid on kaubamärgile olulised. Kataloogide kujundus võib olla osa kaubamärgi identiteedist ja kataloogide kättesaadavus võib aidata kaubamärki klientide mällu jääda.


Müük - Kataloogide trükkimine võib kaasa aidata müügile, eriti kui kataloog sisaldab sooduspakkumisi või reklaamib uusi tooteid. Trükitud kataloogid on klientidele lihtsalt kättesaadavad ja võimaldavad neil tooteid ja hindu võrrelda, mis võib suurendada müüki.

Kokkuvõttes võib öelda, et trükitud kataloogidel on oma eelised digitaalsete kataloogidega võrreldes, kuna need on klientidele kättesaadavamad, praktilisemad ja parem lugemiskogemus. Samuti võivad trükitud kataloogid aidata kaasa brändituntusele ja müügile.Mõistame, et tihti on keeruline koguseid ette teada ning just seepärast pakume omaltpoolt lahendust vajaduspõhise trükkimise näol. See tähendab seda, et trükkime hetkeseisuga vajaminevaid koguseid ning hiljem saame trükkida vajalikke koguseid juurde. 

Lähtuvalt kliendi soovidest ja võimalustest, pakume ka mõistlike lahendusi - nt mustvalge sisuga trükk on soodsam, suurte lehekülgede arvu puhul soovitame valida õhemat ja lisaks ka soodsamat paberit.

Kõiki vajalikke materjale saame köita - meie teenuste hulka kuuluvad metallspiraalköide, plastkammköide, liimköide ja klamberköide.

Pöörduge julgelt - hea meelega nõustame ja aitame jõuda vajaliku tulemuseni! 


FAILINÕUDED


KUJUNDUSTEENUSED

MUUD TRÜKISED