TRÜKITEHNOLOOGIATE MAAILM

Pikaajaline kogemus trükimaastikul võimaldab meil pakkuda trükilahendusi alates digitaaltrükist ja ofsettrükist kuni tinditrüki ja UV-lakkimisteni välja.


Digitaaltrükk sobib suurepäraselt lühikestele tiraažidele ja personaliseeritud projektidele, eristudes ofsettrükist, mis oma kuluefektiivsuse ja kõrge trükikvaliteediga on mõeldud suurtele tiraažidele.  Tinditrükk pakub erksaid värve ja on ideaalne valik kunstilisteks ja loomingulisteks töödeks, asetudes selgelt digitaaltrüki kiiruse ja ofsettrüki massilisuse vahele. UV-kohtlakk ja UV-lauslakk toovad trükistele vastupidavust ja eristuvat viimistlust, kohtlakk rõhutades valitud piirkondi läikega, samas kui lauslakk katab kogu pinda, andes sileda välimuse.
Surutrükk ja foiltrükk lisavad trükistele luksuslikku efekti, esimene tekstuuriga ja reljeefse väljanägemisega, teine sära ja elegantsiga metallist või värvilise foili näol. Stantsimine annab trükistele ainulaadsed lõiked ja kujundid ja lamineerimine pikendab nende eluiga, kaitstes neid kulumise eest. Tekstiilitrüki valdkonnas domineerib DTG ehk Direct to Garment trükk, mis võimaldab otse kangale trükkida keerukaid kujundusi suurepärase värvide sügavuse ja detailide selgusega. See on eriti sobiv individuaalsete või väikeste partiide jaoks, kus on oluline iga detail. Teisalt, DTF ehk Direct to Film trükk esindab kilele kujutiste trükkimist, mille järel kantakse disain tekstiilile, pakkudes vastupidavust ja paindlikkust suuremates partiides tootmiseks, sobides hästi näiteks spordirõivastele või muudele kõrgendatud nõudmistega tekstiilidele.

< Tutvu tehnoloogiatega vasakpoolses menüüs