LAMINEERIMINE

Trükiste pikaealisus mustuse, niiskuse ja kriimustuste eest.Lamineerimistehnoloogia mitte ainult ei pikenda trükiste eluiga, vaid annab neile ka professionaalse ja viimistletud välimuse. 
Seda kasutatakse laialdaselt dokumentide, menüüde, kaartide, tunnistuste, siltide, kaelakaartide ja muude trükiste katmisel, eriti kui need on sageli kasutusel või puutuvad kokku raskemate keskkonnatingimustega.
Lamineerimine parandab trükiste värvide erksust, selgust ja materjali tunnetust, muutes trükised atraktiivsemaks. 
Ärimaailmas on see tehnika oluline, kuna esitlus- ja turundusmaterjalide kvaliteet ja vastupidavus mõjutavad ettevõtte kuvandit.
Kvaliteetselt lamineeritud trükised näevad välja professionaalsemad ja väärikamad.


Tooted, kus kasutatakse lamineerimist, hõlmavad mitmesuguseid esemeid ja materjale.

Dokumendid, sealhulgas sertifikaadid, litsentsid ja diplomid, saavad lamineerimisel vastupidavamaks. Menüüd restoranides, kohvikutes ja baarides säilivad kauem ning näevad paremad välja. Geograafilised kaardid, turismikaardid ja navigatsioonikaardid saavad lamineerimisel kaitset raskete keskkonnatingimuste eest.
Tunnistused nagu autasud, tunnustused ja tänukirjad püsivad lamineerituna paremas seisukorras. Riiete sildid, tooteetiketid ja hinnasildid muutuvad lamineerituna vastupidavamaks. Äri- ja isiklikud visiitkaardid näevad lamineerituna professionaalsemad välja. Voldikud, brošüürid, flaierid ja posterid saavad lamineerimisega kauakestva kaitse.
Õppevahendid, plakatid ja töölehed koolides muutuvad lamineerituna vastupidavamaks ja korduvkasutatavaks. Hariduslikud mängud ja mängukaardid saavad lamineerituna kauem kesta. Seina- ja lauakalendrid saavad lamineerimisega lisakaitset.  Kutsete ja tervituskaartide, nagu sünnipäevakutsed ja pulmakutsed, lamineerimine tagab nende hea väljanägemise. Kooliprojektide joonistused ja kunstiteoste koopiad säilivad lamineerituna kauem. Garantiikleebised ja turvamärgised saavad lamineerimisel lisakaitse ja vastupidavuse. Seadmete kasutusjuhendid ja ohutusjuhised on lamineerituna kergesti loetavad ja pikaajalise kaitsega. Lastekirjandus ja värvimisraamatud muutuvad lamineerituna vastupidavamaks ja korduvkasutatavaks.