UV-LAUSLAKK

UV-kohtlakk annab trükistele lisadimensiooni, pakkudes kauakestvat ilu ja vastupidavust


UV-lakiga trükkimine on uuenduslik tehnoloogia, mis pakub mitmeid eeliseid ja võimalusi. See hõlmab erinevaid viimistlusi, nagu läikiv, matt, satiin ja kõrgläige, pakkudes disaineritele ja turundajatele vabadust luua silmapaistvaid visuaale ja meeleolukaid kujutisi. UV-lakk kantakse niiskena ja kõvastub UV-valguse mõjul millisekunditega, moodustades plastikfilmi, mis kaitseb trükist kriimustuste, sõrmejälgede ja kulumise eest. Lisaks annab see trükisele suurema vastupidavuse, sära ja sileduse.

UV-lakiga trükkimine on ideaalne valik erinevateks rakendusteks, sealhulgas postkaartide, reklaammaterjalide, voldikute, raamatute ja ajakirjade viimistluseks, pakkudes ülimat kaitset kriimustuste ja kemikaalide eest ning on veekindel. Erinevad UV-lakid, sealhulgas fosforiseeruv UV, liivapaber UV, vahetuv UV ja pärlmutter UV, pakuvad unikaalseid efekte, nagu sära pimedas, kare tekstuur, sädelus ja värvimuutus. UV-lakk ei eralda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC-sid), mis kõrvaldab ebameeldiva lõhna trükitud materjalidest.

UV-lakkimisprotsess töötab kõige paremini kaetud paberitüüpidel. See on eriti oluline loov- ja graafilise disaini ajal, kuna sõrmejäljed on tumedatel trükialadel rohkem nähtavad. Läikiva UV-laki kasutamine koos täpilise tuhmi lakiga loob kontrastse efekti, mis muudab detailid silmatorkavamaks.
Kokkuvõttes on UV-lakiga trükkimine suurepärane valik ettevõtetele, kes soovivad toota kõrgekvaliteedilisi, vastupidavaid ja visuaalselt köitvaid trükiseid. Selle mitmekülgsus ja keskkonnasõbralikkus muudavad selle ideaalseks valikuks nii traditsiooniliste kui ka uuenduslike trükirakenduste jaoks​