KUTSED

5 põhjust, miks on trükitud kutsed paremad kui digitaalsed kutsed.

Eksklusiivsus ja isikupära: Trükitud kutsetel on tavaliselt kõrgem eksklusiivsuse ja isikupära tase. Trükitud kutseid saab kujundada vastavalt oma isiklikele soovidele ja eelistustele, kasutades erinevaid kujundus- ja trükitehnikaid, mis võimaldavad teie kutset eristada digitaalsetest kutsetest.

Kvaliteet: Trükitud kutsete kvaliteet on sageli kõrgem kui digitaalsetel kutsetel. Trükitud kutsete puhul saate valida erinevate trükitehnikate ja paberitüüpide vahel, mis annab teie kutsele kõrgema kvaliteedi ja tundub luksuslikum.

Käega katsutavus: Trükitud kutsete puhul on tegemist füüsilise materjaliga, mida saab käega katsuda, tunda ja näidata. See teeb trükitud kutsetest märksa meeldejäävamad ja unustamatumad.

Traditsioonid: Trükitud kutsete saatmine on pikka aega olnud traditsiooniline viis kutsete saatmiseks. See on ajalooliselt olnud sotsiaalselt aktsepteeritud viis, kuidas kutsuda inimesi olulistele sündmustele nagu pulmad, sünnipäevad ja ametlikud kohtumised.

Eksklusiivsus: Trükitud kutsete saatmine on eksklusiivsem, kuna see võib olla kulukam kui digitaalsete kutsete saatmine. See muudab trükitud kutsete saatmise eriliseks ja võib aidata luua sündmusele erilist atmosfääri.


Paberkandjal kaardid ja kutsed on aegumatu viis personaalseks pöördumiseks nii oma armsamate, kui ka klientide ja koostööpartnerite poole.

Kaartide trükkimisel lähtume kliendi soovidest ja vajadustest ning pakume erinevaid lahendusi nii trüki, formaadi kui ka paberi valikul. Saame teha must-valget ja värvilist, ühe- ja kahepoolset trükki, volditavaid kaarte (nt avatavaid voldikuid või ainult keskelt volditavaid).

FAILINÕUDED


KUJUNDUSTEENUSED

MUUD TRÜKISED