KUPONGID

Kupong kui oma ettevõtte, ürituse või tegemiste kutse või hoopis tagasiside saamise viis - põnev kujundus, vajalik info ja kvaliteetne trükk on suurepärase tulemuse võti.

Trükitud kuponge kasutatakse erinevatel otstarvetel, näiteks kauplustes, restoranides, spaades, hotellides ja muudes ettevõtetes.

5 põhjust miks tellida trükitud kuponge.

Klienditõmbaja: Trükitud kupongid on suurepärane viis meelitada uusi kliente ja suurendada ettevõtte müüki. Kupongid annavad klientidele võimaluse proovida uusi tooteid või teenuseid soodushinnaga, mis võib olla otsustavaks teguriks ostu sooritamisel.

Bränditeadlikkuse tõstmine: Trükitud kupongidega saate tõsta oma bränditeadlikkust ja tuletada klientidele meelde teie ettevõtte olemasolu. Kupongid võivad sisaldada teie ettevõtte logo ja muud brändi tunnuseid, mis aitavad klientidel meelde jätta teie ettevõtte nime.

Kohandatavus: Trükitud kupongid võimaldavad teil kohandada kupongi kujundust vastavalt oma ettevõtte vajadustele ja eelistustele. Võite valida erinevate kujundus- ja trükitehnikate vahel ning lisada kupongile vajaliku teabe.

Kestvus: Trükitud kupongid võivad olla kestvad ja klientidel on võimalus neid hoida pikka aega. See tähendab, et klientidel on võimalus kasutada kuponge mitu korda või jagada neid sõprade ja pereliikmetega.

Madal hind: Trükitud kupongide tellimine võib olla kuluefektiivne viis oma müügi suurendamiseks. Suuremahuliste tellimuste korral võite saada kupongidele soodsama hinna ning madalamad kulud tähendavad suuremat kasumit ettevõttele.

Pöördu meie poole oma ideega ja aitama selle teoks teha!

Koguste puhul oleme paindlikud - trükime nii väikseid kui ka suuri koguseid. Lisaks trükime vajadusel ka kiirelt kuponge juurde.
Saate valida endale vajaliku kupongi formaadi, kuju ja sobiva paberi (tavaliselt oleme soovitanud valida kergemate paberite vahel) - valik on väga lai ja mitmekülgne!

Kupongidele saame lisada ka vajalikud unikaalsuse elemendid, nt nummerdades või lisades neile numbrite kombinatsioonid/koodid. Selleks palume saata nimekirja (excelis) numbrite/koodidega, mida soovite kupongidele trükkida.

Kuponge saame perforeerida ning moodustada liimköitega kupongiplokke.

Hea meelega anname nõu valikute tegemisel!


MUUD TRÜKISED