TRÜKISED 

Digi- ja ofsettrüki tooted ettevõtetele, asutustele ja eraklientidele
Ofsettrükk ja digitrükk on mõlemad trükimeetodid, kuid erinevad oma põhimõtetelt ja rakendusvaldkondadest.

Ofsettrükk on traditsiooniline trükimeetod, kus trükiplaatide abil kantakse trükivärvid paberile- või kartongile. Ofsettrükis on suurem trükiplaadi ettevalmistamise ja seadistamise aeg, kuid trükitehnoloogia võimaldab suurt formaaati ja kiiret trükki suuremte koguste puhul. Ofsettrükki on mõstlik kasutada suuremate koguste korral, kuna üksikute eksemplaride trükkimine on kulukas ja aeganõudev.

Digitrükk on uuem tehnoloogia, kus trükivärvid kantakse otse paberile või kartongile. Digitrükk on sobilik väiksemate koguste trükkimiseks, kuna üksikute eksemplaride ja väiksemate koguste trükkimine on odavam kui ofsettrükis. Digitrüki eeliseks on ka võimalus trükkida personaliseeritud materjale, kus iga eksemplar võib olla erineva kujundusega.

Kummagi meetodi eelised ja vastav kasutusvaldkond sõltub trükkimise eesmärgist. Ofsettrükk sobib paremini suuremahulise ja professionaalse trükise tootmiseks, samas kui digitrükk on kasulik väiksemate ja hooajaliste toodete trükkimiseks ning personaliseeritud trükkide tarbeks.

Meie pakutavate trükiste hulka kuuluvad blanketid, brošüürid, dokumendikaaned, flaierid, fotodgarderoobi numbrid, isekopeeruvad blanketid, joonised, kalendrid, kasutusjuhendid, kataloogid, kirja- ja märkmeplokid, kinkekaardid, kleebised, koolitus- ja konverentsimaterjalid, kutsed, kupongid, lauarääkijad, menüüd, nimesildid, plakatid ja postrid, piletid, postkaardid, roll-upid, raamatud, sisustuspildid, toote kataloogid, töövihikud, visiitkaardid, voldikud, ümbrikud ja tegelikult palju muudki, mida oleks võimatu siin kirjeldada.

Soovime, et meie trükitud tooted looksid Teile väärtust!

BLANKETTIDE TRÜKK

BROŠÜÜRID

DOKUMENDI KAANED

FLAIERID

FOTOD

GARDEROOBI NUMBRID

ISEKOPEERUVAD BLANKETID

JOONISTE TRÜKK

KALENDRID

KASUTUSJUHENDID

KATALOOGID

KIRJA- JA MÄRKMEPLOKID

KINKEKAARDID

KLEEBISED

KOOLITUS- JA KONVERENTSIMATERJALID

KUTSED

KUPONGID

LAUARÄÄKIJAD

MENÜÜD

NIMESILDID

PLAKATID

PILETID

POSTKAARDID

ROLLUPID

RAAMATUD

SISUSTUSPILDID

TOOTE KATALOOGID

TÖÖVIHIKUD

VISIITKAARTIDE TRÜKK

VOLDIKUD

ÜMBRIKUD