REKLAAMPOSTITAMINE HARJUMAAL

Harjumaal pakume reklaamide postitamist järgmistesse linnadesse ja tsoonidesse


Anija (Kehra linna + maatsoon),  Harku (2 maatsooni),  Jõelähtme (2 maatsooni),  Kiili (2 maatsooni),  Kose (maatsoon),  Kuusalu (maatsoon),  Lääne-Harju (Paldiski linna + maatsoon),  Raasiku (maatsoon),  Rae (2 maatsooni),  Saku (2 maatsooni),  Saue (Saue linna + maatsoon), Viimsi (maatsoon),  Keila (linna tsoon),  Maardu (linna tsoon) ja Loksa (linna tsoon).

HARJUMAA MAHUD KOKKU
Harjumaal on meie andmetel 2019.a. kokku üle 209 700 eraisiku ja üle 8 600 juriidilise isiku, kellest teadaolevalt üle 40 000 resideeruvad eramajades ja üle 170 00 kortermajades.

Ps. Antud kogused ei sisalda reklaamist loobujaid.

REKLAAMPOST HARJUMAAL

KUJUNDAMINE | TRÜKK | POSTITAMINE

Meie juurest saad tellida trükise kujundamise, trüki ja postitamise.

TRÜKISTE KUJUNDAMINE
Kujundame teile sobiva trükise, kasutades teie olemasolevaid kujunduselemente, graafikat, fotosid ning tekste.
Trükiste kujundamise kohta loe lisa siin

TRÜKIVÕIMALUSED
Pakume mitmesuguseid trüki- ja köitmis- ning järeltöötlusteenuseid, alustades kiiretest ja lihtsmatest digitrükitöödest ja lõpetades suuremate ja keerulisemate ofsettrükitöödeni välja.
Trükiste kohta loe lisa siin

POSTITAMINE
Postitame teie trükised väljavalitud valda või linna, eraisikute või juriidiliste isikute eramajade või kortermajade postkastidesse.

Kujunduselementide ja graafika puudumisel, oleme võimelised kujundama visuaalse identiteedi, graafilise disaini osi (logod, stiiliraamatud jms.), pabertrükiseid, pakendeid, sotsiaalmeedia kujundusi ja kodulehti.


Kõikide pakutavate kujundusteenuste kohta loe lisa siin