DOKUMENTIDE
SKÄNNIMINE

Oled alati oodatud meie juurde dokumente skännima!

Kuhu saame skännida?
Skännime dokumente pilvessee-mailile, USB-le või mälukaardile.

Kvaliteedi tagavad skänneri õiged seadistused
Vastavalt dokumentidele saame skännerid seadistada kas dokumendi, foto, slaidide vms. seadistusele. See tagab skännitavate failide võimalikult täpse edastuse - hallid, rohekad, sinakad jms. toonid ja pooltoonid ning väikeste detailide kvaliteetse edastuse.

Skännime dokumente ühe- ja kahepoolselt automaatselt või käsitsi.

PDF
-  PostScript-keele põhjal kapseldab iga PDF-fail kindla kujuga, dokumendi täieliku kirjelduse, sealhulgas tekstide, fontide, vektorgraafika, rasterpiltide ja muud selle kuvamiseks vajaliku teabe..
compact PDF
 - kompaktne PDF, mis sobib emailidele saatmiseks.

PDF faile salvestame eraldi või mitmeleheküljelisteks!

JPEG
-  on digitaalpiltide, eriti digitaalfotograafia piltide kadude parandamiseks. Tihendamise astet saab reguleerida, võimaldades valikulist kompromissi salvestusmahu ja pildi kvaliteedi vahel. JPEG saavutab tavaliselt 10:1 tihenduse ja vähese pildi kvaliteedi langusega.
  
TIFF
- arvutifailivorming rastergraafikas piltide salvestamiseks, mis on populaarne graafiliste disainerite, kirjastustööstuste ja fotograafide seas.

XPS
fail on dokument, mis sisaldab fikseeritud lehe paigutuse teavet, mis on kirjutatud XPS-i lehe kirjelduskeeles. See määratleb dokumendi paigutuse, välimuse ja printimisteabe. XPS-failid sarnanevad .PDF-failidega, kuid salvestatakse Microsofti patenteeritud XPS-vormingus.

compact XPS
- fail on tavalisest XPS failist väiksema mahuga, sobib seetõttu paremini saatmiseks emaili teel.