FOTODE SKÄNNIMINE

Kasutame fotode skännimiseks erakordse kvaliteediga
Canon fotoskännereid!

Kuni A4 suuruses
Skännime fotosid spetsiaalse Canon fotskänneriga, mis skännib automaatse kujutise korrektsiooniga kuni 4800dpi x 4800dpi resolutsioonisteks failideks.

Skännerisse on sisse ehitatud ainulaadne 3. tasemega FARE (Film Automatic Retouching and Enhancement) funktsioon, mis eemaldab tolmu, kriimustused ja korrigeerib tuhmumist.

Skänner võimaldab pilte skännida erakordse detailsusega, mistõttu on need täiuslikud suurendamiseks ning kõrglahutusega printimiseks, 48-bitine värvisügavus tagab ülitäpse
värviedastuse.

Suuremad kui A4 fotod
Suuremate fotode kui A4 puhul kasutame läbijooksuga LED skännerit kuni 1200dpi resolutsiooniga.
Palume küsida hinnapakkumist!

Kuhu saame skännida?
Skännime pilvesse, e-mailile, USB-le või mälukaardile.

Kvaliteedi tagavad skänneri õiged seadistused
Vastavalt dokumentidele saame skännerid seadistada kas dokumendi, foto, slaidide vms. seadistusele. See tagab skännitavate failide võimalikult täpse edastuse - hallid, rohekad, sinakad jms. toonid ja pooltoonid ning väikeste detailide kvaliteetse edastuse.

PDF -  PostScript-keele põhjal kapseldab iga PDF-fail kindla kujuga, dokumendi täieliku kirjelduse, sealhulgas tekstide, fontide, vektorgraafika, rasterpiltide ja muud selle kuvamiseks vajaliku teabe..

JPEG
- on digitaalpiltide, eriti digitaalfotograafia piltide kadude parandamiseks. Tihendamise astet saab reguleerida, võimaldades valikulist kompromissi salvestusmahu ja pildi kvaliteedi vahel. JPEG saavutab tavaliselt 10:1 tihenduse ja vähese pildi kvaliteedi langusega.
 
TIFF - arvutifailivorming rastergraafikas piltide salvestamiseks, mis on populaarne graafiliste disainerite, kirjastustööstuste ja fotograafide seas.

BMP - failivorming, mida nimetatakse ka rasterpildifailiks, seadmest sõltumatuks DIB - failivorminguks või lihtsalt rasterpildiks. BMP on rasterpildifailivorming, mida kasutatakse digitaalsete rasterkujutiste salvestamiseks sõltumata kuvatavast seadmest (nt graafikaadapter) eriti Microsoft Windows ja OS operatsiooni süsteemides.