FOTODE 
 SKANEERIMINE 

Kasutame fotode skaneerimiseks erakordse kvaliteediga
Canon fotoskannereid!

Kuni A4 suuruses
Skannime fotosid spetsiaalse Canon fotoskanneriga, mis skaneerib automaatse kujutise korrektsiooniga kuni 600dpi x 600dpi resolutsioonisteks failideks.

Skannerisse on sisse ehitatud ainulaadne 3. tasemega FARE (Film Automatic Retouching and Enhancement) funktsioon, mis eemaldab tolmu, kriimustused ja korrigeerib tuhmumist.

Skanner võimaldab pilte skaneerida erakordse detailsusega, mistõttu on need täiuslikud suurendamiseks ning kõrglahutusega printimiseks, 48-bitine värvisügavus tagab ülitäpse värviedastuse.

Suuremad kui A4 fotod
Suuremate fotode kui A4 puhul kasutame läbijooksuga LED skannerit kuni 1200dpi resolutsiooniga.
Palume küsida hinnapakkumist!

Kuhu saame skaneerida?
Skannime pilvesse, e-mailile, USB-le või mälukaardile.

Kvaliteedi tagavad skanneri õiged seadistused
Vastavalt dokumentidele saame skannerid seadistada kas dokumendi, foto, slaidide vms. seadistusele. See tagab skaneeritavate failide võimalikult täpse edastuse - hallid, rohekad, sinakad jms. toonid ja pooltoonid ning väikeste detailide kvaliteetse edastuse.

PDF -  PostScript-keele põhjal kapseldab iga PDF-fail kindla kujuga, dokumendi täieliku kirjelduse, sealhulgas tekstide, fontide, vektorgraafika, rasterpiltide ja muud selle kuvamiseks vajaliku teabe..

JPEG
- on digitaalpiltide, eriti digitaalfotograafia piltide kadude parandamiseks. Tihendamise astet saab reguleerida, võimaldades valikulist kompromissi salvestusmahu ja pildi kvaliteedi vahel. JPEG saavutab tavaliselt 10:1 tihenduse ja vähese pildi kvaliteedi langusega.
 
TIFF - arvutifailivorming rastergraafikas piltide salvestamiseks, mis on populaarne graafiliste disainerite, kirjastustööstuste ja fotograafide seas.

BMP - failivorming, mida nimetatakse ka rasterpildifailiks, seadmest sõltumatuks DIB - failivorminguks või lihtsalt rasterpildiks. BMP on rasterpildifailivorming, mida kasutatakse digitaalsete rasterkujutiste salvestamiseks sõltumata kuvatavast seadmest (nt graafikaadapter) eriti Microsoft Windows ja OS operatsiooni süsteemides.