FOTONEGATIIVIDE JA
 FOTOPOSITIIVIDE   SKANEERIMINE 

Oled alati oodatud meie juurde fotonegatiive ja fotopositiive skaneerima!

Fotonegatiive ja -positiive saame skaneerida ülikõrge resolutsiooniga kuni 4800dpi!

Toetatud standardid

Saame skannida ühe töökäiguga 12 filmiriba (35 mm) ja 4 raamitud positiiv- või negatiivslaidi ja 120-formaadis fotofilmi (kuni 6 x 22 cm).

Automaatne korrektsioon

Automaatne kujutise korrektsioon: sisseehitatud 3. tasemega FARE-funktsioon eemaldab tolmu, kriimustused ja korrigeerib tuhmumist


Kuhu saame skaneerida?
Skannime dokumente pilvesse, e-mailile, USB-le või mälukaardile.

Kvaliteedi tagavad skanneri õiged seadistused
Vastavalt dokumentidele saame skannerid seadistada kas dokumendi, foto, slaidide vms. seadistusele. See tagab skannitavate failide võimalikult täpse edastuse - hallid, rohekad, sinakad jms. toonid ja pooltoonid ning väikeste detailide kvaliteetse edastuse.

PDF -  PostScript-keele põhjal kapseldab iga PDF-fail kindla kujuga, dokumendi täieliku kirjelduse, sealhulgas tekstide, fontide, vektorgraafika, rasterpiltide ja muud selle kuvamiseks vajaliku teabe..

JPEG
- on digitaalpiltide, eriti digitaalfotograafia piltide kadude parandamiseks. Tihendamise astet saab reguleerida, võimaldades valikulist kompromissi salvestusmahu ja pildi kvaliteedi vahel. JPEG saavutab tavaliselt 10:1 tihenduse ja vähese pildi kvaliteedi langusega.
 
TIFF - arvutifailivorming rastergraafikas piltide salvestamiseks, mis on populaarne graafiliste disainerite, kirjastustööstuste ja fotograafide seas.

BMP - failivorming, mida nimetatakse ka rasterpildifailiks, seadmest sõltumatuks DIB - failivorminguks või lihtsalt rasterpildiks. BMP on rasterpildifailivorming, mida kasutatakse digitaalsete rasterkujutiste salvestamiseks sõltumata kuvatavast seadmest (nt graafikaadapter) eriti Microsoft Windows ja OS operatsiooni süsteemides.