FOTOPABERIL FOTOD

Meie teenus hõlmab laia valikut formaate alates standardsest 10x15cm suurusest kuni suuremõõtmeliste A5, A4, A3, A2, A1 ja A0 formaatideni.


Lisaks pakume paindlikkust, võimaldades trükkida ka kliendi poolt soovitud erimõõdus fotosid, tagades, et iga projekt on täpselt vastavuses teie vajadustega.

Kasutades täiustatud 6, 8 ja 12 värviga fotoprintereid, tagame, et iga trükitud foto esindab tippkvaliteeti, pakkudes erakordset värvide sügavust, detailsust ja elavust. Valikus on matt, poolläikiv ja läikiv paber, mis võimaldab teil valida just selle viimistluse, mis kõige paremini sobib teie pildi olemuse ja kasutusotstarbega.

Lisaks fototrükile pakume ka skaneerimis- ja kopeerimisteenuseid, võimaldades teil hõlpsasti digitaliseerida ja paljundada oma kallihinnalisi mälestusi. Olgu tegu vanade fotodega, mida soovite säilitada digitaalsel kujul, või dokumentidega, mida on vaja kiiresti kopeerida, meie kõrgtehnoloogiline skaneerimisseade ja professionaalne meeskond on valmis vastama kõikidele teie vajadustele.

Sorteeri:
Otsing: