FOTODE TRÜKKIMINE FOTOPABERILE

Pakume mitmekesist valikut fototrüki suurusi, alates kompaktsest 10x15cm suurusest kuni laiade formaatideni nagu A5, A4, A3, A2, A1 ja A0.


Meie teenus on loodud olema võimalikult paindlik, et rahuldada unikaalseid vajadusi, sealhulgas võimalus trükkida fotosid täpselt nende mõõtmete järgi, mida soovitakse, tagades sellega, et iga töö vastab teie ootustele täiuslikult.
Meie käsutuses on uuenduslikud fotoprinterid, mis kasutavad 6, 8 ja 12 värvi, garanteerides seeläbi, et iga pilt trükitakse välja erakordse kvaliteediga, tuues esile sügavad värvid, terava detaili ja rikkaliku elujõu.
Pakume erinevaid paberiviimistlusi – matt, poolläikiv ja läikiv – andes teile vabaduse valida viimistlus, mis kõige paremini toetab teie foto iseloomu ja eesmärki.
Me ei piirdu ainult fotode trükkimisega. Meie valikusse kuuluvad ka skaneerimis- ja kopeerimisteenused, mis võimaldavad teil oma hinnalisi mälestusi digitaalselt arhiveerida või olemasolevaid dokumente ja fotosid kiiresti paljundada. Olgu selleks siis vajadus digitaliseerida vanu fotosid säilitamise eesmärgil või koopiate tegemine olulistest dokumentidest, meie tipptasemel skaneerimistehnoloogia ja asjatundlik meeskond on valmis pakkuma lahendusi kõigile teie vajadustele.

Sorteeri:
Otsing: