ÕPIKUD

Trükime kvaliteetselt ja kiirelt erinevaid õppematerjale,
sh töövihikuid, õpikuid ja töölehti.

Toodame õpikuid pehmekaasköites, kõvakaasköites, spiraalköites ja klamberköites. Oluliseimad erinevused nende vahel on vastupidavus, efektsus, kergus, väärikus ja kasutusmugavus.

Pehmekaaneline raamat
sobib erineva iseloomuga raamatuks. Selliselt saab köita ka päris õhukesi raamatuid ning raamatuid, mille köitmine paksemate kaante sisse oleks ebamõistlik hinna või praktilisuse kohapealt.

Kõvakaanelise raamatu
eeliseks on selle vastupidavus ja väärikas väljanägemine. Kõvade kaantega raamatud kaitsevad oma sisu mitmeid põlvkondi.

Spiraalköites raamatute
eeliseks on kasutusmugavus. Lehte saab keerata mugavalt üksteise taha nii, et nad ei võtaks laual palju ruumi. Kasutades paksemaid pabereid või lamineerides lehed, saab neid kasutada pikemaajaliselt - näiteks tootekataloogid, mis on mõeldud tihedaks kasutamiseks.

Klamberköitesse on mõistlik köita raamatuid, mille lehekülgede maht on väiksem ning kasutusaeg lühem - näiteks töövihikud jms.

Koguste puhul oleme paindlikud - trükime nii väikseid kui ka suuri koguseid. Lisaks trükime hiljem vajadusel ka kiirelt eksemplare juurde.


Meie köitmisteenuste hulka kuuluvad

Küsi julgelt nõu meie meeskonnalt!