ÕPIKUD

Trükime kvaliteetselt ja kiirelt erinevaid õppematerjale,
sh töövihikuid, õpikuid ja töölehti.

Toodame õpikuid pehmekaasköites, kõvakaasköites, spiraalköites ja klamberköites. Oluliseimad erinevused nende vahel on vastupidavus, efektsus, kergus, väärikus ja kasutusmugavus.

  • Pehmekaaneline raamat sobib erineva iseloomuga raamatuks. Selliselt saab köita ka päris õhukesi raamatuid ning raamatuid, mille köitmine paksemate kaante sisse oleks ebamõistlik hinna või praktilisuse kohapealt.

  • Kõvakaanelise raamatu eeliseks on selle vastupidavus ja väärikas väljanägemine. Kõvade kaantega raamatud kaitsevad oma sisu mitmeid põlvkondi.

  • Spiraalköites raamatute eeliseks on kasutusmugavus. Lehte saab keerata mugavalt üksteise taha nii, et nad ei võtaks laual palju ruumi. Kasutades paksemaid pabereid või lamineerides lehed, saab neid kasutada pikemaajaliselt - näiteks tootekataloogid, mis on mõeldud tihedaks kasutamiseks.

Klamberköitesse on mõistlik köita raamatuid, mille lehekülgede maht on väiksem ning kasutusaeg lühem - näiteks töövihikud jms.

Koguste puhul oleme paindlikud - trükime nii väikseid kui ka suuri koguseid. Lisaks trükime hiljem vajadusel ka kiirelt eksemplare juurde.


Meie köitmisteenuste hulka kuuluvad

Küsi julgelt nõu meie meeskonnalt!