PABERKLEEBISED

Trükitud paberkleebiseid kasutatakse laialdaselt erinevates sektorites ja valdkondades. 

Jaekaubandus: Trükitud paberkleebiseid kasutatakse toodete märgistamiseks, nagu näiteks hinnasiltide kleepimiseks toodetele.

Toiduainetööstus: Trükitud paberkleebiseid kasutatakse toiduainetööstuses toodete märgistamiseks, nagu näiteks valmistamiskuupäevade, koostisosade ja allergiateabe kleepimiseks pakenditele.

Logistika ja transpordi sektor: Trükitud paberkleebiseid kasutatakse sageli saadetiste ja kaupade märgistamiseks, näiteks kastidele kleepimiseks, et hõlbustada nende tuvastamist ja jälgimist.

Tervishoid: Trükitud paberkleebiseid kasutatakse tervishoiuasutustes patsiendi andmete märgistamiseks, nagu näiteks ravimipudelite kleepimiseks, et tähistada nende sisu.

Ametiasutused: Trükitud paberkleebiseid kasutatakse ametiasutustes dokumentide ja failide märgistamiseks, näiteks kleepides erinevatele kaustadele ja mapidele.

Tööstus: Trükitud paberkleebiseid kasutatakse tööstussektoris erinevate masinate ja seadmete märgistamiseks ja tuvastamiseks, nagu näiteks ohutusmärkide kleepimiseks.

Haridus: Trükitud paberkleebiseid kasutatakse haridusasutustes, näiteks raamatute ja ajakirjade märgistamiseks, et aidata neid organiseerida ja eristada.

Kunst ja disain: Trükitud paberkleebiseid kasutatakse sageli kunsti ja disaini valdkonnas, näiteks plakatite ja trükiste kujundamisel.

Sport: Trükitud paberkleebiseid kasutatakse sageli spordivõistlustel osalejate numbrid kleepimiseks.

Keskkond: Trükitud paberkleebiseid kasutatakse sageli keskkonnasõbraliku kaubanduse ja jäätmete sorteerimise märgistamiseks. Näiteks kasutatakse neid taimede siltide ja keskkonnasõbralike toodete pakendite kleepimiseks.

Paberkleebised soodsam variant ja on mõeldud sisetingimustesse, kuna kleebised ei ole veekindlad. Veekindlad (vinüülkleebised) leiad siit.

Valmistame neljakandilisi ja ümaradatud nurkadega paberkleebiseid.

Pöörduge julgelt - hea meelega nõustame ja aitame jõuda vajaliku tulemuseni!


ESITA PÄRING


FAILINÕUDED


KUJUNDUSTEENUSED