VINÜÜLKLEEBISED

Piiramatute võimalustega vinüülkleebised - vastupidavad ja erikujulised.

Trükitud vinüülkleebiseid kasutatakse laialdaselt erinevates sektorites ja valdkondades.

Reklaam ja turundus: Trükitud vinüülkleebiseid kasutatakse sageli reklaamimiseks ja turunduseks, näiteks siltide, bännerite ja plakatite kujundamisel.

Autotööstus: Trükitud vinüülkleebiseid kasutatakse autode kujundamisel ja reklaamimisel, näiteks auto külgedele kleebitavate graafikute ja logo kleepimiseks.

ndmuste korraldamine: Trükitud vinüülkleebiseid kasutatakse sageli sündmuste ja konverentside dekoreerimiseks, näiteks nimisiltide, plakatite ja taustade kleepimiseks.

Jaekaubandus: Trükitud vinüülkleebiseid kasutatakse jaekaubanduses, näiteks reklaamsiltide ja märkide kleepimiseks kauplustes ja kaubanduskeskustes.

Restoranid ja hotellid: Trükitud vinüülkleebiseid kasutatakse menüüde ja söögikohtade märgistamiseks, samuti hotellitubade ja -koridoride kaunistamiseks.

Arhitektuur ja ehitus: Trükitud vinüülkleebiseid kasutatakse sageli arhitektuuri ja ehituse valdkonnas, näiteks ehitusplatside ja hoonesiseste siltide kleepimiseks.

Sport: Trükitud vinüülkleebiseid kasutatakse spordivarustuse ja riiete kujundamisel, näiteks jalgpallide, jooksujalatsite ja tennise reketite kleebiste ja logo kleepimiseks.

Muusika ja meelelahutus: Trükitud vinüülkleebiseid kasutatakse sageli muusika- ja meelelahutusvaldkonnas, näiteks lavade, rekvisiitide ja instrumentide kaunistamiseks.

Tervishoid: Trükitud vinüülkleebiseid kasutatakse tervishoiuasutustes, näiteks märkide ja siltide kleepimiseks ruumide ja osakondade tuvastamiseks.

Keskkond: Trükitud vinüülkleebiseid kasutatakse sageli keskkonnasõbraliku kaubanduse ja jäätmete sorteerimise märgistamiseks, näiteks prügikastide kleepimiseks, et tähistada sorteerimisnõuet.

Vinüülkeebiste omadused:

Ilmastikukindlad
- sobivad kasutamiseks ka välistingimustes, mistõttu on kleebiste kasutamise võimalused väga laiad (sise- ja välireklaam, kleebis seadmele või mööblile jne)

Erikujulised - saame välja lõigata etteantud lõikejoonte järgi (nt ring, süda, tekst jmt). Tekstikleebised on populaarsed nt ustel (lahtiolekuajad), vaateakendel ja ka sõidukitel

Läbipaistva või valge taustaga kleebis - nii läbipaistvale kui ka valgele kleebisele on võimalik trükkida erinevat tooni, läbipaistva kleebise puhul kumab valgus läbi.

Efektsed kleebised - kuldsele või hõbedasele materjalile trükitud kleebised.

Läikiva ja mati viimistlusega - läikiv viimistlus on silmapaistvam ja värvirikkam, matt aga naturaalsem.

Maitseasi!Esita päring