VISIITKAARDID 

Visiitkaart on trükis, mida kasutatakse kontaktinfo edastamiseks ja reklaamimiseks.

Visiitkaardid on endiselt üks parimaid viise enda või ettevõtte kontaktide jagamiseks.

Lähtuvalt kliendi soovidest, nõustame ja aitame kõige parema lahenduse leidmisel.


Tavaliselt toodame visiitkaarte digitrükis nii suurtes kui väiksemates kogustes. Soovi korral on võimalik visiitkaarte lamineerida, ümardada nurkasid või lisada kaardile efekttrükk. Oleme alati avatud kliendi ideedele ning pakume võimalusel erilahendusi - eriprojekti puhul tuleb arvestada pikema ajakuluga. 

Visiitkaartide trükkimiseks on tarvis kujundusfaili, teha valik paberi osas (kohapeal on võimalik tutvuda meie väga mitmekülgse paberivalikuga) ning valida formaat. 

 Kõige levinumad formaadid 

90 × 50 mm
85 × 55 mm
90 x 55 mm

 5 põhjust, miks kasutada visiitkaarte 

Professionaalsus - Visiitkaardid lisavad professionaalsust suhtlusele ja aitavad luua positiivseid esmamuljeid.

Esinduslikkus - Visiitkaardid on esinduslikud ja annavad edasi formaalset, ametlikku ja usaldusväärset muljet.

Kiire ja tõhus suhtlus - Visiitkaardid annavad kiire ja tõhusa suhtlemisvõimaluse, kuna tavaliselt on kõik oluline info juba kaardil olemas.

Info hoidmine ja hankimine - Visiitkaartide kogumine on kasulik viis hoida infot kontaktide ja professionaalsete sidemete kohta, samal ajal aitavad nad ka infot hankida.

Turunduslik kasu - Visiitkaardid on suurepärane turunduslike vahend, eriti siis kui kaardid kujundatud silmapaistvalt. Lihtne edasiandmine ja mugav infohankimine aitab suurendada ka potentsiaalse klientuuri ringi.

 5 soovitust visiitkaartide kujundamiseks 

Valige sobiv formaat - valige visiitkaardi formaat, mis sobib teie brändiga ja on mugav kasutamiseks. Enamik visiitkaarte on standardmõõdus (8,5 x 5,5 cm), kuid võite kaaluda ka teisi võimalusi.

Muutke oma bränd unikaalseks - kasutage oma visiitkaardil oma brändi unikaalsust ja eripära. Kasutage brändi värve, fonte ja muid graafilisi elemente, samuti oma logo.

Valige sobivad fotod ja pildid - kui kasutate visiitkaardil fotosid või pilte, valige need hoolikalt. Need peaksid olema kvaliteetsed ja sobima teie brändiga.

Hoidke disain lihtne ja selge - visiitkaardi disain peaks olema lihtne ja selge, et inimesed saaksid kiiresti aru, mida teie ettevõte pakub.

Kontrollige oma tööd hoolikalt - lõpliku disaini valmimisel kontrollige alati oma tööd hoolikalt, et vältida vigu ja ebakõlasid. Veenduge, et kõik tekstid oleksid õigekirjaga õigesti, et värvid sobiksid teie brändiga ja et kõik elemendid oleksid tasakaalus ja harmoonilised.


 Visiitkaartide ajaloost 

Visiitkaarte hakati tõeliselt laialdaselt kasutama 19. sajandi keskel. Esialgu olid visiitkaartidele trükitud ainult nimi, ametikoht ja kontaktinfo. Hiljem hakkasid inimesed kaunistama oma visiitkaarte erinevate illustratsioonide ja kujundustega. Visiitkaardid olid tol ajal väärtuslikud ja neid hoiti spetsiaalsetes albumites.
Visiitkaardid hakkasid saama ka uut funktsiooni - need aitasid edendada ühiskondlikke suhteid ja kultiveerisid sotsiaalset võrgustikku, disain muutus kaunimaks ja luksuslikumaks, eriti kuldajastul.
Visiitkaarte hakati tootma erinevatest materjalidest, nagu klaas, keraamika ja metall.
Viimasel ajal on visiitkaarte asendama hakanud digitaalsed ülekanded ning online portfellid ja CV-d.

Endiselt pole visiitkaardid täielikult kadumas - need elavad edasi kui originaalne ja kättesaadav sidevahend vastastiku kasulike suhete loomisel.